Karnar catalog >>>> online view   shkarko. zip Ju lutem zgjidhni një server më të shpejtë të vizitoni faqen tonë të internetit!Vizita server tonë anglisht!Vizita server tonë Kineze!


LED Wall rondele LEHTA
Model Shiko tjera >>>>>  

LED Wall LEHTA rondele. Një varg emocionuese të reja në dritat festive me ndikim të vërtetë është Wall LED seri rondele, duke krijuar një humor të butë, duke i dhënë ndriçim qetë sfond. Ajo mund të përdoret gjithashtu në një zonë më të ngushtë për efekt dramatike, veçanërisht kur disa janë të përdoren së bashku ose të mbulojnë fusha të mëdha me ndikim të fortë. LED tona Wall Washers janë përdorur kryesisht për dekorimin dhe theksuar një ndërtese ose kopsht. Varg ynë përfshin ndryshimin e gjeneruar washers ngjyra-ngjyra shumë, të tilla si ndezje, venitje ose static.It mund të punojnë në mënyrë të pavarur dhe regjimin DMX, të cilat mund të gjenerojnë efekte ndryshon ngjyra të ndryshme, të tilla si ndezje, venitje, të qëndrueshme, shtatë ngjyra hedhjen synchronously etj . DMX256 klasë dimmer gri shkallë, DMX programueshëm (mijëra të efekteve në dispozicion nëse dritat shumë i lidhur së bashku).

A:Structure and Specification:
Size: L515 * W440 * H305 mm
Material of Shell: aluminum alloy
Rotary angle: 180°

B:Technical Parameters
Input Voltage : 110/240V AC
Operating Voltage : 24V DC
Protection Rating : IP65
Operating Temperature : -20°C ~40°C
ITEM NO.
LED Quantity
Color
DMX Channel
Power Consumption
LWW-8-144P
144 * 1 W Power LED
R-48, G-48, B-48
3
155 Watts

LED Wall rondele LEHTA
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LWW-8-144P


Model Shiko tjera >>>>>  

 
LED SERIES
   LED Wall rondele LEHTA
   LED PAR 64
   LED fluoreshente TUBE
   Neon LED TUBE
   LED LAMP
   LED LEHTA lëndinë
   LED LEHTA Underground
   LEHTA LED POOL
   LED llambë
   LED LEHTA litar
   LED LEHTA dekorative
SERI dekorativ LEHTA
   LEHTA ndrit
   SET Lucky LEHTA
   String Lucky LEHTA
   LEHTA NET
   LEHTA ehull
   SERI formohem TIP
   RUBBER CABLE SERIES
LEHTA SERIES litar
   LEHTA litar 2-5 telave
   SHESHTE LEHTA litar
   Motiv LEHTA litar
   LEHTA ACCESSORIES litar
LEHTA VIRTUALE Reality
   LED kokosit palme LEHTA
   LED LEHTA CHERRY
   LEHTA FIREWORK
   Kokosit palme TREE LEHTA
   Kaktus LEHTA
   LEHTA RRUGOR
Kontrollues, plug, POWER
   Kontrollues
   POWER plug
   POWER SUPPLY
PAKETIMI
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesë

Wire transfer

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2010 Karnar   Kontakt   Harta e faqes  Last modified: June 05 2018 14:16:23.

Shqipe  العربية  Gaeilge  Eesti  Беларуская  Български  Íslenska  Polska  فارسی  Afrikaans (Afrikaans)  Dansk
  Deutsch  Русский  Français  Tagalog  Suomen  Alfa kreyòl ayisyen  한글  Nederlandse  Galego  Català  Čeština
  Hrvatska  Latviešu  Lietuviškai  Român  Malti  Bahasa Melayu  Македонски  Norsk  Português  日本語  Svenska
  Српски  Slovenčina  Slovenski  Kiswahili  ไทย  Türkçe  Cymraeg  Українська  Español  עברית  Ελληνικά  Magyar
  Italiano  ייִדיש  हिन्दी  Indonesia  Việt  中文(繁體)  中文(简体)    
karnar in globalsources karnar in Made-in-china karnar in Tradekey Resources Link Exchange Directory Link exchange Directory