Karnar каталог >>>> погледнете онлајн   преземете .zip Изберете побрз сервер за да ја посетите нашата веб-страница!посетете го нашиот англиски сервер!посетете го нашиот кинески сервер!


Гуангдонг предводена фабрика > предводена тунел светлина > 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник


Прикажи ги другите модели >>
1. 250W 500W Квадратни водоотпорен IP65 DMX RGB или стабилна LWW-10 LED ѕидна мијалник
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

250W 500W Квадратни водоотпорен IP65 DMX RGB или стабилна LWW-10 LED ѕидна мијалник. ( 250W 500W Квадратни водоотпорен IP65 DMX RGB или стабилна LWW-10 LED ѕидна мијалник )

250W 500W Квадратни водоотпорен IP65 DMX RGB или стабилна LWW-10 LED ѕидна мијалник


A:Structure and Specification:
Size: L565 * W320 * H388 mm/L695 * W305 * H705mm
Material of Shell: aluminum alloy
Rotary angle: 180°

B:Technical Parameters
Input Voltage : 110/240 V AC
Operating Voltage : 48V DC
Protection Rating : IP65
Operating Temperature : -20°C ~40°C
ITEM NO.
LED Quantity
Color
DMX Channel
Power Consumption
LWW-10-108P
108 * 3 W Power LED
R-36, G-36, B-36
3
250 Watts
LWW-10-206P
206 * 3 W Power LED
R-72, G-72, B-72
3
500 Watts

Гуангдонг предводена фабрика,предводена тунел светлина,250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник 1,
LWW-10-108P,
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LWW-10-108P

Гуангдонг предводена фабрика,предводена тунел светлина,250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник 2,
LWW-10-206P,
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LWW-10-206P


Прикажи ги другите модели >>
1. 250W 500W Квадратни водоотпорен IP65 DMX RGB или стабилна LWW-10 LED ѕидна мијалник
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.Кина предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник извозници
Кина дилери, предводена јаже светлина, предводена трепкане светлина, предводена трепкане светлина, предводена завеса светлина, LED, предводена тревник светлината, неонски цевки, ЕЛ, предводена дрво светлина, кактус, гума кабел, Лед мотив, огномет светлина, кокос палма светлина, предводена сијалица, предводена ламба, влакна, контролор, Лед Декоративни светлина, Лед синџирот на светлина, дрво светлина

 • Извор за предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник производители во Guzhen Таун, Zhongshan Сити, провинцијата Гуангдонг, Кина
 • Производител на предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник од Guzhen Таун, Zhongshan Сити, провинцијата Гуангдонг, Кина
 • Производител на предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник во Гуангдонг во Кина.
 • Претставени во Кина Гуангдонг предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник производителите и тука се наведени извори од karnar осветлување.
 • Оваа група вклучува: предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник
 • Извор за предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник
 • Производи за предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник
 • Кина предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник извозници
 • Кина предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник големопродажба
 • ZhongShan предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник извозници
 • ZhongShan предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник големопродажба
 • ZhongShan предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник LED светилки, LED светилки, светилки за одмор, светла за осветлување, улични светилки, светилки за светилки, ѕидни светилки, светилки за градина, рефлектори и факели, рефлектори за таван, LED светло , LED поплави светлина, LED панел светлина, LED мека лента светлина, LED надолу светлина, LED таванот светлина, LED висулка светлина, LED неонски цевки, LED подземно светло, LED светилка
 • Гуангдонг предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник LED светилки, LED светилки, светилки за одмор, светла за осветлување, улични светилки, светилки за светилки, ѕидни светилки, светилки за градина, рефлектори и факели, рефлектори за таван, LED светло , LED поплави светлина, LED панел светлина, LED мека лента светлина, LED надолу светлина, LED таванот светлина, LED висулка светлина, LED неонски цевки, LED подземно светло, LED светилка
 • Гужген Таун предводена тунел светлина 250W плоштад IP65 DMX LED ѕидна мијалник LED светилки, LED светилки, светилки за одмор, светла за осветлување, улични светилки, светилки за светилки, ѕидни светилки, светилки за градина, рефлектори и факели, рефлектори за таван, LED светло , LED поплави светлина, LED панел светлина, LED мека лента светлина, LED надолу светлина, LED таванот светлина, LED висулка светлина, LED неонски цевки, LED подземно светло, LED светилка
 • LED светло светло, предводена лента светлина, LED светилка светлина снабдувач и фабрика од Guzhen Таун, Zhongshan Сити, провинцијата Гуангдонг, Кина
 • предводена ламба, 3x1w, 3x3w, 3x5w, предводена осветлување
 • предводена par64, пар светло, сценско светло, предводена светлина
 • предводена ѕид мијалник
 • предводена јаже светлина, предводена мотив
 • предводена јаже светлина, предводена мотив светлина
 • Кина предводена осветлување, Кина висока моќност предводена ламба, LED светло, предводена лента светлина, LED светилка СВЕТ од Guzhen град, Zhongshan Сити, провинција Гуангдонг, Кина
 • LED светло светло снабдувач и фабрика од Guzhen Таун, Zhongshan Сити, провинцијата Гуангдонг, Кина
 • предводени од светлината, LED светло, LED светилка, LED светодиодна светилка
 • предводени од светлината, LED светло, LED светилка, LED светодиодна светилка
 • предводени од неон флекс светлина, предводени од светлината
 • LED мека STRIP светлина, LED неонски флекс светлина, предводена јаже светлина, предводена неонски цевка светлина, предводена светлина
 • led dmx светлина, предводена светлина, dmx светлина
 • led dmx контролер, dmx 512 контролер
 • предводени од спортски светло, предводени од светло, предводена светилка
 • предводена базен светлина, предводена светлина
 • предводени од тревник светлина, предводени од светлината, со висока моќ предводена
 • предводена светлина, предводени од светлината на цреша
 • предводена светлина, предводена светло, предводена светлина
 • предводена par64, предводена ламба, предводена ламба
 •  
  ЛЕР комерцијално светло
     LED светлото на ѕидот мијалник
     LED поплави светлина
     LED панел светло
     LED лента светлина
     LED светло за светло
     LED таванско светло
     LED осветлување светлина
     LED неонски цевки
     LED подземно светло
     LED светилка
  ЛЕР одмор светло
     LED низа светло
     LED завеса светлина
     LED нето светло
     Светло со LED светилка
     LED осветлена врвот светлина
     LED гумена кабел светлина
  ЛЕР виртуелната реалност светлина
     LED кокосово палто светло
     LED светло цреша
     LED кокосова палма светлина
  Додатоци
     Управувач
     Приклучок за струја
     Напојување
  Пакување
  Сертификат за производ
     Бренд и патент
     Сертификат
   

  Karnar in Globalsources.com

  Karnar in youtube

  Поддржуваме подолу испорака

  со воздух, по морски пат

  Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

  Shipment by TNT ! Shipment by EMS !  Поддржуваме подолу исплата

  Жичен трансфер

  Pay by Western union !

  Pay by Paypal, credit card !


     
   
   
  ©2005-2018 Karnar   Контактирајте не   Мапа на сајтот  Last modified: August 13 2020 03:40:38.

  shqiptar   العربية   አማርኛ   Azərbaycan   Gaeilge   Eesti keel   Euskal   беларускі   български   Íslensku   Polski   Bosanski   فارسی   Burry (Afrikaans)   dansk   Deutsche Sprache   Русский язык   Français   Filipino   suomalainen   Frysk   ភាសាខ្មែរ   ქართული   ગુજરાતી   Қазақша   Kreyòl Ayisyen   한국어   Hausa   Nederlands   Кыргыз тили   Galego   Català   Česky   ಕನ್ನಡ   Corsa   hrvatski   Kurdî   Latine   Latviešu   ລາວ   Lietuviškai   Lëtzebuergesch   românesc   Malagasy   Malti   मराठी   മലയാളം   Melayu   Македонски   Maori   Монгол хэл   বাংলা ভাষার   မြန်မာ   Miao   IsiXhosa saseMzantsi Afrika   I-South African Zulu   नेपाली   norsk språk   ਪੰਜਾਬੀ   Português   پښتو   Chichewa   日本語   svenska   Samoa   Српски   Sesotho   සිංහල   Esperanto   slovenského jazyk   Slovenščina   Kiswahili   Gàidhlig na h-Alba   Sugbo   Somali   Тоҷикӣ   తెలుగు   தமிழ் மொழி   ไทย   Türk dili   Cymraeg   اردو   Українська   O'zbek   Español   עברית   Ελληνικά   Hawaiian   سنڌي   magyar   Shinra   Հայերեն   Asụsụ Ibo   lingua italiana   ייִדיש   हिन्दी   Sunda Indonesian   Bahasa indonesia   Wong Jawa   Yorùbá   Người việt nam   中文(繁體)   中文(简体)